Apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018

W czwartek 21.06.2018 r. odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018, na którym przyznano nagrody i wręczono dyplomy uczniom. Apel poprowadziła przewodnicząca samorządu uczniowskiego klas I-VII, Aleksandra Gurniak. Nagrodzeni zostali uczniowie, biorący udział w: konkursie języka angielskiego „Memory Master”, konkursie poetyckim „O czterolistną koniczynkę”, konkursie plastycznym na najciekawszą okładkę książki, konkursie „Jestem Coolturalny”, Rejonowych Mistrzostwach Udzielania Pierwszej Pomocy, konkursach ekologicznych: zbiórka baterii, makulatury i nakrętek, konkursie wiedzy o ochronie danych osobowych, konkursie plastycznym „Internet – wróg czy przyjaciel?” oraz konkursie na najbardziej dbającą o czystość klasę. Pani dyrektor, Małgorzata Pieńkowska wręczyła nagrodę dla klasy III a szkoły podstawowej, która uzyskała największą frekwencję w bieżącym roku szkolnym oraz wyróżniła poszczególne osoby z wysoką frekwencją z klas gimnazjalnych. Ponadto podziękowano uczniom działającym w samorządach uczniowskich szkoły podstawowej i gimnazjum. Wyróżniono również ucznia klasy III a szkoły podstawowej, Szymona Majkowskiego, który wykazał się heroiczną postawą, pomagając choremu koledze.