Doskonały bieg Izy Marcińczyk

W tym roku wyjątkowo wcześnie zostały rozegrane Mistrzostwa Międzypowiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się 29 marca na plaży miejskiej w Ostrołęce. W niezbyt sprzyjającej aurze, przy niskiej temperaturze i silnym, zimnym wietrze  doskonale odnalazła się uczennica naszej szkoły Iza Marcińczyk, która po fantastycznym, niezwykle pasjonującym biegu wywalczyła złoty medal i prawo startu w Finałach Mazowieckich Igrzysk. Odbędą się one za tydzień w Kamionie koło Sochaczewa.  Bardzo dobrze wystartowali pozostali nasi przedstawiciele, którzy mimo braku awansu wykazali się ogromnymi ambicjami, walecznością i wzorową postawą. W składzie reprezentacji szkoły, oprócz Izy biegali: Karolina Golon, Zuzia Domian, Milena Jurga, Nicole Lutostańska i Maciek Erpszt. Gratulacje.