Dzień Babci i Dziadka

Dnia 18 stycznia  zawitali do nas niezwykli goście – Najukochańsze Babcie i Najukochańsi Dziadkowie na świecie. To właśnie dla nich uczniowie podstawówki  pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali niezwykły program z okazji Ich święta. Uroczystość uświetnili swoją obecnością  Pensjonariusze DPS im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem dziękowały Dziadkom za szczerą i bezwarunkową miłość, za tolerancję  i cierpliwość,  za ciepło i pomoc.  Goście  z zachwytem oglądali występy swoich wnuków, nagradzając ich gromkimi brawami. Na zakończenie  dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Radę Rodziców.  Mamy nadzieję, że w tym dniu wszystkie Babcie i Dziadkowie oraz nasi Niezwykli Goście poczuli się u nas w szkole wyjątkowo!

« 1 z 2 »