Finał Szkolnego Konkursu „Najpiękniejszy Różaniec”

W środę 20 listopada podczas uroczystego apelu z okazji „Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka” zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu „Najpiękniejszy Różaniec” zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrołęce.
W Konkursie wzięło udział 48 uczniów w przedziale wiekowym: klasy: I-V oraz uczniowie ze spektrum autyzmu. W sumie dzieci wykonały 40 różańców, które od wczoraj można podziwiać na holu naszej szkoły. Bardzo trudnym zadaniem było wyłonienie laureatów konkursu, gdyż każda z prac jest przepiękna i spełnia wszystkie wymogi podanego wcześniej regulaminu. Różańce są bardzo starannie wykonane, estetyczne, pomysłowe i z pewnością pracochłonne. Po długiej i żmudnej pracy jury udało się jednak wyłonić zwycięzców czyli I, II i III miejsca, którym Pan Dyrektor pogratulował i wręczył okolicznościowe dyplomy oraz nagrody.
I miejsce zajęli uczniowie z klas: kl. III c: Dominik Koczkodon, Kacper Modzelewski, Mikołaj Podbielski, Emilia Śmiecińska; kl. III b: Kuba Luberadzki, Wiktor Szwed, kl. VII c: Dawid Mierzejewski, Jakub Dąbrowski.
II miejsce kl. IV a: Adam Dzwigała, kl. II a: Jakub Kawecki, kl. III a: Marta Lenkiewicz, kl. II b: Aleksander Pieniążek, kl. V a: Olga Lenkiewicz.
III miejsce kl. I a: Kacper Karczewski, Aleksandra Czajkowska, Zofia Żebrowska, kl. II a: Aniela Matyja, kl. V a: Julek Otulakowski.
Reszta uczestników, czyli 30 uczniów została również doceniona i nagrodzona za swój udział w konkursie.
Wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom, wychowawcom, katechetom, rodzicom oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego pięknego wydarzenia w naszej szkole składamy serdeczne podziękowania. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem sponsorów nagród, dzięki którym każdy uczestnik otrzymał atrakcyjny prezent za kreatywność i zaangażowanie. W imieniu wszystkich organizatorów i współorganizatorów…Wielkie Dzięki!