Komplet medali przełajowców

Piękna słoneczna i prawie bezwietrzna pogoda, a także dobrze przygotowane trasy na błoniach nad Narwią czekały na uczestników Mistrzostw Miasta i Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody zostały rozegrane  6 września. Bardzo dobrze wypadli reprezentanci naszej szkoły zdobywając trzy medale. Złoty medal wywalczyła Iza Marcińczyk, srebrny Michał Kubeł i brązowy, debiutująca w biegach przełajowych, Karolina Golon. O krok od medalu był Maciek Erpszt, który po fantastycznej i niezwykle ambitnej walce zdobył czwarte miejsce. Oprócz osób wyżej wymienionych awans do mistrzostw międzypowiatowych uzyskali: Krystian Łępicki, Zuzia Domian, Maciej Wilkowski, Milena Jurga i Nicole Lutostańska. Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących za wzorową postawę i wspaniałe ambicje.