Konsultacje indywidualne

DNI I GODZINY PRZYJĘĆ RODZICÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W OSTROŁĘCE

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

Obowiązują od 03.09.2019r.

Nazwisko i imię Dzień Godzina
Asztemborska-Śpiewak Anna Wtorek 13.40-14.25
Baczewska Agnieszka Poniedziałek 11.20-12.05
Baczewski Marcin Wtorek 9.40-10.25
Bartniczak Anna Wg godzin pracy
Bastek Dariusz Wg godzin urzędowania
Bednarczyk Małgorzata Wg godzin pracy
Bialik Joanna Poniedziałek 11.40-12.25
Bubrowiecka Katarzyna wtorek 8.50-9.35
Budny Krzysztof Czwartek 8.50-9.25
Cwalina –Śliwowska Żaneta Wg godzin pracy
Drabicka Jolanta Wg godzin pracy
Drężek Agnieszka Wg godzin pracy
Grouz Grażyna Wg godzin pracy
Gumkowska Ewa Poniedziałek 8.50-9.35
Hrycyna Marlena Wtorek 8.50-9.35
Jabłonowska Iwona Wtorek 10.35-11.20
Kobylińska Beata Piątek 10.35-11.20
Kruczyk Mateusz Wg godzin pracy
Kulesza Elżbieta Wg godzin pracy
Kurzątkowska Monika Czwartek 11.40-12.25
Lech Jadwiga Czwartek 9.40-10.25
Lipska Olga Wtorek 9.40-10.25
Łukaszewicz Violetta Środa 9.40-10.25
Majewska Klaudia Wg godzin pracy
Metera Mariola Czwartek 9.40-10.25
Mierzejewska Ewa Środa 11.40-12.25
Mieszczańska Ilona Czwartek 11.40-12.25
Minota Ewelina Poniedziałek 14.30-15.30
Morshed Martyna Wg godzin pracy
Moskalik Ryszard Piątek 15.20-16.05
Murawska Patrycja Wg godzin pracy
Narożna Beata Piątek 8.50-9.35
Nosorowska Marta Poniedziałek 8.50-9.35
Opęchowska Ewelina Wg godzin pracy
Pieńkowska Małgorzata Wg godzin urzędowania
Pogorzelska Aneta Czwartek 8.50-9.35
Rogala Klaudia Piątek 8.00-8.45
Rogala Marek Czwartek 13.40-14.25
Romanik Jolanta Poniedziałek 14.25-15.10
Suchecka Magdalena Środa 10.35-11.20
Sul Agata Poniedziałek 9.40-10.25
Sulej Ewa Piątek 9.40-10.25
Szafaryn Katarzyna Poniedziałek 11.40-12.25
Szczubełek Barbara Środa 10.35-11.20
ks. Wierzbicki Artur Wtorek 9.45-10.25
Woroncow Dorota Wg godzin pracy
Wółkowska Beata Piątek 10.35-11.20
Wróblewska Urszula Poniedziałek 12.45-13.30
Wysocki Rafał Środa 12.45-13.30
Zaorski Bartosz Wg godzin pracy
Zapust – Kobel  Marzena Wtorek 9.35-10.35