Konsultacje indywidualne

DNI I GODZINY PRZYJĘĆ RODZICÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4

W OSTROŁĘCE W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

Lp.

Nazwisko i imię Dzień godzina

1.

Asztemborska-Śpiewak Anna Poniedziałek 13.40-14.25

2.

Baczewska Agnieszka

3.

Baczewski Marcin

Wtorek

11.40-12.35

4. Bartniczak Anna

5.

Bastek Dariusz

Wg godzin urzędowania

6.

Bialik Joanna

Wtorek

11.40-12.25

7.

Bobrowska Katarzyna

Czwartek

13.30-14.30

8.

Bodak Katarzyna

9.

Bubrowiecka Katarzyna

Wg godzin pracy
10. Budny Krzysztof Wtorek

8.00-8.45

11.

Drężek Agnieszka Wg godzin pracy

12.

Głosek Agnieszka

Wg godzin pracy

13.

Grouz Grażyna

Wg godzin pracy

14. Grzegorczyk Magdalena

15.

Gumkowska Ewa

Wtorek 8.00-8.45
16. Hrycyna Marlena Piątek

9.40-10.25

17.

Jabłonowska Iwona Piątek

9.40-10.25

18.

Kaliszewska Paulina Poniedziałek

8.50-9.35

19.

Kobylińska Beata Wtorek

9.40-10.25

20.

Kulesza Elżbieta

Wg godzin pracy

21.

Kupis Anna

22.

Kurzątkowska Monika Piątek

10.35-11.20

23.

Lech Jadwiga Wtorek

10.25-11.00

24.

Lipska Olga Poniedziałek

11.40-12.25

25.

Łukaszewicz Violetta Środa

9.40-10.25

26.

Metera Mariola Poniedziałek

10.35-11.20

27.

Mierzejewska Ewa Poniedziałek

15.30-16.15

28.

Minota Ewelina

Wg godzin pracy

29.

Morshed Martyna

Wg godzin pracy

30.

Murawska Patrycja Piątek

10.35-11.20

31.

Narożna Beata Środa

10.35-11.20

32.

Niziołek Marek Czwartek

8.50-9.35

33.

Nosorowska Marta

Wg godzin urzędowania

34.

Olech Hanna Poniedziałek

12.45-13.30

35.

Opęchowska Ewelina Wg godzin pracy
36. Pieńkowska Małgorzata

Wg godzin urzędowania

37.

Pogorzelska Aneta Piątek 8.50-9.35
38. Pogorzelska Izabela Wtorek

8.00-8.45

39.

Prusik Adam Poniedziałek 11.40-12.25
40. Rogala Klaudia Czwartek

13.40-14.25

41.

Rogala Marek Czwartek 13.40-14.25
42. Romanik Jolanta Poniedziałek

10.35-11.20

43.

Suchecka Magdalena Piątek 8.50-9.35

44.

Sul Agata Czwartek

8.50-9.35

45. Sulej Ewa

46.

Szafaryn Katarzyna Czwartek 14.25-15.20
47. Szczubełek Barbara Czwartek

12.45-13.30

48.

Wierzbicki Artur ks. Środa 13.40-14.25
49. Woroncow Dorota

Wg godzin pracy

50.

Woroncow Waldemar Piątek 12.45-13.30
51. Wółkowska Beata Poniedziałek

12.25-13.30

52.

Wróblewska Urszula Wtorek 11.40-12.25
53. Wysocki Rafał Czwartek

9.40-10.25

54. Żebrowski Grzegorz Czwartek

13.30-14.25