Licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W piątek 11 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytowano zabawki, książki, filiżanki, maskę trolla, zegarek, kompas, biżuterię i wiele innych przedmiotów, a także wejściówki do kina, vouchery do kawiarni, na jazdę konną, na naukę gry na instrumencie, do gabinetu kosmetycznego. W kawiarence można było zjeść kawałek ciasta i wypić herbatę.

Pieniądze uzyskane z licytacji i w kawiarence powędrowały do puszek wolontariuszy-uczniów naszej szkoły; w nich dotrą do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za przekazane na licytację przedmioty, vouchery, słodkości.

Udział w licytacji, pobyt w kawiarence dostarczyły nam niezapomnianych przeżyć oraz dały zadowolenie z tego, że mogliśmy się włączyć w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

« 1 z 2 »