Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 tradycyjnie rozpoczął dyrektor p. Dariusz Bastek, który powitał zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Przypomniał zgromadzonym o 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy uczczono pamięć poległych. Następnie pan dyrektor życzył uczniom i nauczycielom wytrwałości oraz samych sukcesów, a rodzicom podziękował za zaangażowanie w rozwój szkoły i zaprosił ich do dalszej współpracy. Dużo serdecznych słów społeczność szkolna usłyszała również od pani Grażyny Sosnowskiej – Radnej Miasta Ostrołęki, która reprezentowała prezydenta miasta pana Łukasza Kulika. Była wicedyrektor „Czwórki” odczytała też życzenia od Prezydenta oraz Rady Miasta. Ostatnią osobą, zabierającą głos był proboszcz Parafii św. Wojciecha – ksiądz Tomasz Zaczkiewicz, który życzył wszystkim realizacji planów. Po uroczystości uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Szkolną uroczystość poprzedziła msza święta.