Sukcesy uczniów

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Klasa – 1A

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Kacper Piotrak I miejsce w konkursie „Drugie życie śmieci” organizowanym przez OTBS w Ostrołęce Beata Kobylińska

Klasa – 1B

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Jakub Żebrowski Wyróżnienie w konkursie czytelniczym Urszula Wróblewska

Klasa- 2a

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1.

 

 

 

 

Adrianna Ponichtera

 

 

 

Magdalena Wójcicka

I miejsce w konkursie plastycznym – „Bawmy się razem, patrzmy na siebie także sercem” organizowanym przez SSTO

 

wyróżnienie specjalne w konkursie plastycznym – „Bawmy się razem, patrzmy na siebie także sercem” organizowanym przez SSTO

 

 

 

Kultownia/Barbara Szczubełek

2. Adrianna Ponichtera

Anna Gorzelany

Igor Pietrzak

Magdalena Wójcicka

4 wyróżnienia w konkursie plastycznym „Gwiazdkowy Anioł – Anioł na miarę” organizowanym przez OCK/Kultownię Kultownia/Barbara Szczubełek
3. Magdalena Wójcicka II miejsce w konkursie recytatorskim „Sztuka słowa” organizowany przez Zespół Placówek Wsparcia Dziennego Biblioteka osiedlowa
4. Anna Moszczyńska III miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Promyk poezji”

 

Barbara Szczubełek

Klasa- 3a

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Oliwia Wróblewska, Oliwia Łępicka I miejsce w konkursie plastycznym „Zachowaj trzeźwy umysł” Olga Lipska
2. Natalia Karpińska III miejsce w konkursie piosenki „Dziecięce emocje” Olga Lipska

Klasa- 4a

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1.  Amelia Erpszt Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Miejsce urodzenia” organizowanym przez OCK P. Iwona Jabłonowska
2. Aleksandra Gurniak Wyróżnienie w wiosennej edycji konkursu leksykalnego Memory Master organizowanym przez P. W. Blumont P. Anna Kosek
3. Natalia Stypińska,

Filip Stypiński

 

Integracyjny Turniej Gier o Zabaw organizowanym przez SP nr 2 w Ostrołęce P. Jolanta Romanik

 

4. Patrycja Kupis,

Natalia Polak

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Jakie produkty są niezdrowe dla organizmu?” organizowanym przez SP nr 6 w Ostrołęce P. Violetta Łukaszewicz

 

5. Gabriela Jędrej Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O orle pióro” P. M. Hrycyna

Klasa- 6a

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Zuzanna Zając I miejsce V Konkursie Historycznym – Danuta Siedzikówna „Inka” i jej czasy. p. Krzysztof Budny
2. Zuzanna Zając I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Czy znasz swój region?” p. Jadwiga Lech
3. Zuzanna Zając, Maja Pajewska, Zuzanna Wargacka, Nicole Ewa Lustońska, Milena Jurga, Wiktoria płaczek I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Unihokeju p. Waldemar Woroncow
4. Zuzanna Wargacka II miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz Pięknego Czytania” p. Marlena Hrycyna
5. Marceli Budny III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Orle pióro” p. Marlena Hrycyna
6. Zuzanna Wargacka Zakwalifikowanie do etapu rejonowego Konkursu Polonistycznego p. Marlena Hrycyna
7. Wiktoria Płaczek Konkurs poetycki „Pierwszy Krok w Poezję” I nagroda p. Marlena Hrycyna
8. Ewa Kulas Konkurs poetycki „Pierwszy Krok w Poezję” III nagroda p. Marlena Hrycyna
9. Michał Dziewa,
Patryk Wrzosek,
Ksawery Waszkiewicz,
Krystian Łępicki,
Wiktor Mierzejewski,
Michał Kubeł
III miejse w Mistrzostwach Miasta w Unihokeju

p. Marcin Baczewski


Sukcesy uczniów szkoły podstawowej w roku szkolnym 2014/2015

Lp. Imię i nazwisko ucznia Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Małgorzata Śmiarowska Wyróżnienie w II miejskim konkursie „O Orle Pióro” M. Hrycyna
2. Julia Lenkiewicz I nagroda w powiatowym konkursie poetyckim „Pierwszy Krok w Poezję” M. Hrycyna
3. Dżesika Szymczyk II nagroda w powiatowym konkursie poetyckim „Pierwszy Krok w Poezję” M. Hrycyna
4. Zuzanna Wargacka Wyróżnienie w II Ostrołęckim Konkursie Literackim „O Orle Pióro” p. Marlena Hrycyna
5. Zuzanna Aleksandra Zając Zajęcie II miejsca w międzyszkolnym konkursie „Czy znasz swój region?” p. Jadwiga Lech
6. Maria Niewiarowska Wyróżnienie w II międzyszkolnym konkursie                 „O Orle Pióro” Marlena Hrycyna
   7. Bartłomiej Kirmes II miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym,III miejsce w XXVIII Ostrołęckim Konkursie Recytatorskim „Pierwszy Krok w Poezję” Beata Kobylińska,Teresa PiekutowskaBeata Kobylińska
8. Mikołaj Baczewski III miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym Beata Kobylińska,Teresa Piekutowska
9. Aleksandra Gurniak III miejsce w XXV Międzyszkolnym Konkursie OrtograficznymIII miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Promyk poezji” Beata KobylińskaBeata Kobylińska
10. Gabriela Jędrej III miejsce w międzyszkolnym konkursie ortograficznym Beata Kobylińska
11. Natalia Stypińska i Filip Stypiński I miejsce w Integracyjnym Turnieju Gier i Zabaw Beata Kobylińska
12. Maciej Erpszt I miejsce za najlepszego zawodnika Turnieju Sportowego „Dwa Ognie”. Beata Kobylińska
13. Natalia Przybysz II miejsce w międzyszkolnym konkursie poetyckim „Pierwszy krok w poezję” Olga Lipska
14. Natalia Przybysz II miejsce w międzyszkolnym konkursie poetyckim „Promyk poezji” Olga Lipska
15. Jakub Mrozek I miejsce na Integracyjnym Turnieju Gier i Zabaw w SP nr 2 w Ostrołęce Jolanta Romanik
16. Krystian Zaniewski I miejsce na Integracyjnym Turnieju Gier i Zabaw w SP nr 2 w Ostrołęce Jolanta Romanik
17. Karolina Podeszwa I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Pierwszy krok w poezję” Barbara Szczubełek
18. Jakub Prusiński III miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Promyk Poezji” Barbara Szczubełek
19. Adrianna Ponichtera Wyróżnienie specjalne w konkursie plastycznym ph. „Gwiazdkowy anioł” organizowanym przez OCK w Ostrołęce. Barbara Szczubełek – opiekun,współpraca z pracownikami Kultowni
20. Praca zbiorowa – 6 osób z klasy Ia(na 10 biorących udział) II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym na konstrukcję z klocków Morphun organizowanym przez wydawnictwo Nowa Szkoła Barbara Szczubełek –opiekun, współpraca z pracownikami Kultowni
21 Katarzyna Szewczyk IV miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Danuta Siedzikówna Inka i jej czasy” Krzysztof Budny