Sukcesy uczniów

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Klasa – 1A

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Dominika Misiak Pierwsze miejsce w Międzygimnazjalnym Turnieju Wiedzy o Niemczech , Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych Aneta Pogorzelska

Rafał Wysocki

2. Dominika Misiak Drugie miejsce w konkursie Memory Master – edycja wiosenna Aneta Pogorzelska
3. Izabela Duszak Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej Marek Rogala
4. Izabela Duszak Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Miasta w unihokeju Marek Rogala
5. Izabela Duszak Drugie miejsce w sztafetowych biegach przełajowych Marek Rogala
6. Dominika Misiak Pierwsze miejsce w konkursie na logo rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” Iwona Jabłonowska
7. Patrycja Krawiec Drugie miejsce w konkursie plastycznym „Drugie życie śmieci” Iwona Jabłonowska
8. Izabela Duszak Pierwsze miejsce w konkursie plastycznym – „Woda – błękitne złoto” Iwona Jabłonowska
9. Magdalena Machnik Wyróżnienie w konkursie plastycznym – „Woda – błękitne złoto” Iwona Jabłonowska

Klasa – 1B

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Małgorzata Śmiarowska II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Adama Mickiewicza ,

I miejsce w konkursie recytatorskim „Miejsce urodzenia”- etap miejski

Beata Narożna
2. Julia Lenkiewicz I półrocze,

Agnieszka Kuskowska II półrocze

Stypendium za bardzo dobre wyniki z historii Nauczyciele historii: Krzysztof Budny, Beata Wółkowska
3. Dżesika Szymczyk I miejsce w mistrzostwach miasta drużyny dziewcząt w piłce nożnej Marek Rogala
4. Natalia Gorzelany I miejsce w mistrzostwach miasta w indywidualnych biegach przełajowych Marek Rogala
5. Natalia Gorzelany, Małgorzata Śmiarowska I miejsce w mistrzostwach miasta drużyny dziewcząt w unihokeju Marek Rogala
6. Małgorzata Śmiarowska II miejsce w mistrzostwach miasta w drużynowych sztafetowych biegach przełajowych Marek Rogala

Klasa – 2A

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Wiktoria Fidura – wyróżnienie II stopnia – Ogólnopolski konkurs j. angielskiego „Memory Master”;

– I miejsce – Miedzygimnazjalny Turniej Wiedzy o Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych

– wyróżnienie – 12. Gimnazjada Ekologiczna, konkurs wiedzy.

Anna Kosek

 

Anna Kosek,

Rafał Wysocki

Jadwiga Lech

2. Elwira Ambrzykowska I miejsce – drużynowo, Mistrzostwa miasta w piłkę nożną dziewcząt. Marek Rogala
3. Mateusz Kubeł – wyróżnienie – 12. Gimnazjada Ekologiczna, szkolny konkurs plastyczny. Iwona Jabłonowska
4. Kamila Kupis Wyróżnienie w Ostrołęckim Konkursie Poetyckim „ Pierwszy krok w poezję” Hanna Olech

Klasa – 3A

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun- osoba przygotowująca do konkursu
1. Natalia Sobocińka I m. w III Ostrołęckim Konkursie Papieskim p. Magdalena Plaga
2. Natalia Sobocińska I m. w konkursie „Zbiórka baterii w szkole” p. Jadwiga Lech
3. Wiktoria Stawnicza

Karolina Zaniewska

I m. w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej p. Marek Rogala
4. Karolina Zaniewska I m. w Mistrzostwach Miasta w unihokeju p. Marek Rogala
5. Wiktor Małkowski

Michał Niewiarowski

I m. w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej p. Marcin Baczewski
6. Agnieszka Kotowska

Natalia Sobocińska

II m. w Mistrzostwach Miasta w sztafetowych biegach przełajowych p. Marek Rogala
7. Agnieszka Kotowska

Wiktoria Stawnicza

Karolina Zaniewska

III m. w Mistrzostwach Miasta w indywidualnych biegach przełajowych p. Marek Rogala
8. Wiktor Małkowski III m. w Mistrzostwach Miasta w unihokeju p. Marcin Baczewski
9. Natalia Sobocińska II m. w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej „ The Voice Ostrołęka” p. Aneta Pogorzelska

p. Iwona Jabłonowska

10. Natalia Sobocińska II m. w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego p. Rafał Wysocki
11. Natalia Sobocińska II m. w Konkursie na Najpiękniejszą Gwiazdę Betlejemską 2016 p. Magdalena Plaga
12. Natalia Pabich

Natalia Sobocińska

II m. w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK p. M. Ziemczyk
13. Natalia Sobocińska Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „ Valentine Song” p. Iwona Jabłonowska

p. Aneta Pogorzelska

Klasa – 3B

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Wiktoria Orzoł II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o PCK

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Ks. Jana Twardowskiego

II miejsce  w Ostrołęckim Konkursie Poetyckim „Pierwszy krok w poezję”

IV miejsce w indywidualnych biegach przełajowych podczas Finałów  XVIII MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce koszykowej

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce nożnej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w piłce nożnej

I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w  Mistrzostwach Miasta

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w unihokeju

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w piłce koszykowej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w halowej piłce nożnej

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w  Mistrzostwach Miasta

M. Ziemczyk

 

H. Olech

 

 

 

M. Rogala

2. Magda Popielarczyk

 

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce koszykowej

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce nożnej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w piłce nożnej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w unihokeju

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w piłce koszykowej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w halowej piłce nożnej

M. Rogala
3 Karolina Rzepa

 

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce koszykowej

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce nożnej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w piłce nożnej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w unihokeju

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w piłce koszykowej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w halowej piłce nożnej

II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o PCK

M. Rogala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Ziemczyk

 

4 Sylwia Giers

 

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce koszykowej

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce nożnej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w unihokeju

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w piłce koszykowej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w halowej piłce nożnej

M. Rogala
5 Karolina Ejzak

 

V miejsce w  Mistrzostwach Międzypowiatowych Dziewcząt w piłce koszykowej

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Dziewcząt w unihokeju

M. Rogala
6 Joanna Wysocka

 

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w  Mistrzostwach Miasta M. Rogala
7 Michał Owczarski

 

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w unihokeju

II  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w piłce nożnej

W. Woroncow, M. Baczewski
8 Mateusz Opęchowski III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w  Mistrzostwach Miasta

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w unihokeju

II  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w piłce nożnej

E. Sulej

 

 

W. Woroncow, M. Baczewski

9 Łukasz Perzanowski

 

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w unihokeju

II  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w piłce nożnej

W. Woroncow, M. Baczewski
10 Daniel Sikora

 

I  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w unihokeju

II  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w piłce nożnej

W. Woroncow, M. Baczewski
11 Adam Zyśk

 

II  miejsce w  Mistrzostwach Miasta Chłopców w piłce nożnej W. Woroncow, M. Baczewski

Sukcesy uczniów gimnazjum 2014/2015

Lp. Imię i nazwisko Rodzaj sukcesu Opiekun – osoba przygotowująca do konkursu
1. Albert Bielak Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie „Matematyczne wyzwania” p. Mariola Metera
2  Natalia Sobocińska I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Gen. Józef Bem i jego epoka”, zorganizowany przez I LO w Ostrołęce Beata Wółkowska 
3 Karolina Zaniewska, Agnieszka Kotowska, NataliaPabich

 

II miejsce – Międzyszkolny Konkurs ”Historia mojej małej Ojczyzny w latach 1939-1956. Doświadczenia świadka historii”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. Kpt. Aleksandra Bednarczyka „Adama” Beata Wółkowska
4 Natalia Sobocińska III miejsce – Konkurs Pieśni i Piosenki „Zanim zaśpiewasz pieśń Chopina” Iwona Jabłonowska 
6 Natalia Pabich,Natalia Sobocińska II miejsce – Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Ziemczyk
7 Agnieszka Kotowska wyróżnienie – Ostrołęcki Konkurs Poetycki „Pierwszy krok w poezję” Hanna Olech
8 Kamila Kupis Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Ks. Jana Twardowskiego Hanna Olech
9 Natalia Jaworowska Nagroda główna w Ostrołęckim Konkursie Poetyckim „Pierwszy krok w poezję”. Hanna Olech
10 Paula Mierzejewska Wyróżnienie w Ostrołęckim Konkursie Poetyckim „Pierwszy krok w poezję”. Hanna Olech
11 Wiktoria Orzoł II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Ks. Jana Twardowskiego Hanna Olech
12 Wiktoria Orzoł Nagroda główna w Ostrołęckim Konkursie Poetyckim „Pierwszy krok w poezję”. Hanna Olech
13 Katarzyna Szewczyk Wyróżnienie w   powiatowym Konkursie historycznym „Walka o Wolną Polskę” Krzysztof Budny

NAJWAŻNIEJSZE WYNIKI SPORTOWE W GIMNAZJUM

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

FINAŁY XVII MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

– IX miejsce Wiktoria Orzoł – indywidualne biegi przełajowe- opiekun M. Rogala

– IX miejsce Wiktoria Orzoł w biegu na 600 m. w lekkiej atletyce – opiekun M. Rogala

-VII miejsce drużyna chłopców w koszykówce – opiekun W. Woroncow, M. Baczewski

– chłopcy wystąpili w składzie:

  • Kamil Bednarczyk
  • Adam Głowacki
  • Dominik Zając
  • Michał Owczarski
  • Mateusz Perkowski
  • Mateusz Opęchowski
  • Janusz Śmiarowski
  • Daniel Smereczyński
  • Rafał Prusaczyk
  • Kacper Gniazdowski
  • Daniel Sikora
  • Stefański Dawid

 MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE

– I miejsce Wiktoria Orzoł – indywidualne biegi przełajowe – opiekun M. Rogala

– I miejsce – drużyna chłopców w koszykówce – opiekun W. Woroncow, M. Baczewski

– chłopcy wystąpili w składzie:

  • Kamil Bednarczyk
  • Adam Głowacki
  • Dominik Zająć
  • Michał Owczarski
  • Mateusz Perkowski
  • Mateusz Opęchowski
  • Janusz Śmiarowski
  • Daniel Smereczyński
  • Rafał Prusaczyk
  • Kacper Gniazdowski
  • Daniel Sikora
  • Damian Marcińczyk

III miejsce Wiktoria Orzoł w biegu na 600 m. w lekkiej atletyce młodzików – opiekun M. Rogala

MISTRZOSTWA MIASTA

I miejsca – złote medale

– Wiktoria Orzoł – indywidualne biegi przełajowe – opiekun M. Rogala

– drużyna dziewcząt w unihokeju – opiekun M. Rogala

skład reprezentacji dziewcząt był następujący:

  • Wiktoria Orzoł
  • Magda Popielarczyk
  • Sylwia Giers
  • Natalia Sobocińska
  • Agnieszka Kotowska
  • Karolina Rzepa
  • Wiktoria Stawnicza
  • Zuzia Stawnicza
  • Karolina Ejzak
  • Karolina Zaniewska

– drużyna chłopców w unihokeju – opiekun W. Woroncow, M. Baczewski

– chłopcy wystąpili w składzie:

  • Kamil Bednarczyk
  • Adam Głowacki
  • Maciej Gumkowski
  • Damian Marcińczyk
  • Rafał Prusaczyk
  • Dominik Ambrzykowski
  • Hubert Andrzejczyk
  • Wiktor Małkowski
  • Kacper Gniazdowski
  • Daniel Sikora

 – drużyna chłopców w koszykówce – opiekun W. Woroncow, M. Baczewski

– chłopcy wystąpili w składzie:

  • Kamil Bednarczyk
  • Adam Głowacki
  • Dominik Zająć
  • Michał Owczarski
  • Mateusz Perkowski
  • Mateusz Opęchowski
  • Janusz Śmiarowski
  • Konrad Marchewka
  • Daniel Smereczyński
  • Rafał Prusaczyk
  • Kacper Gniazdowski
  • Daniel Sikora

Mistrzostwa Miasta Młodzików w Lekkiej Atletyce

– Karolina Zaniewska w biegu na dystansie 1000 m. – opiekun M. Rogala

– Sztafeta szwedzka – opiekun M. Rogala

dziewczęta pobiegły w składzie:

  • – Wiktoria Orzoł,
  • – Natalia Sobocińska,
  • – Karolina Zaniewska,
  • – Karolina Rzepa

II miejsca – srebrne medale

– drużyna dziewcząt w piłce nożnej – opiekun M. Rogala

– dziewczęta zagrały w składzie:

  • Wiktoria Orzoł
  • Dominika Sęk
  • Kamila Kupis
  • Karolina Rzepa
  • Magda Popielarczyk
  • Natalia Jurga
  • Karolina Zaniewska
  • Sylwia Giers
  • Agnieszka Kotowska
  • Natalia Sobocińska

– Mateusz Kubeł – indywidualne biegi przełajowe – opiekun M. Baczewski

– Mateusz Opęchowski – indywidualne biegi przełajowe – opiekun W. Woroncow

– drużyna dziewcząt w koszykówce – opiekun M. Rogala

– dziewczęta wystąpiły w składzie:

  • Wiktoria Orzoł,
  • Magda Popielarczyk,
  • Natalia Bieńkowska,
  • Natalia Jurga,
  • Zuzia Stawnicza,
  • Agnieszka Kotowska,
  • Karolina Rzepa,
  • Wiktoria Stawnicza.

 – drużyna chłopców w piłce siatkowej – opiekun W. Woroncow, M. Baczewski

– reprezentacja zagrała w składzie:

  • Kamil Bednarczyk
  • Daniel Sikora
  • Dominik Ambrzykowski
  • Kacper Gniazdowski
  • Daniel Smereczyński
  • Mateusz Perkowski

 – drużyna chłopców w piłce ręcznej  – opiekun W. Woroncow, M. Baczewski

– reprezentacja zagrała w składzie:

  • Kamil Bednarczyk
  • Daniel Sikora
  • Dominik Ambrzykowski
  • Damian Marcińczyk
  • Daniel Smereczyński
  • Mateusz Perkowski
  • Dominik Zając

Mistrzostwa Miasta Młodzików w Lekkiej Atletyce

– Wiktoria Orzoł w biegu na dystansie 600 m. – opiekun M. Rogala

III miejsce – brązowy medal

– Dominika Sęk – indywidualne biegi przełajowe – opiekun M. Rogala

– drużyna dziewcząt w halowej piłce nożnej – opiekun M. Rogala

– reprezentacja zagrała w składzie:

  • Wiktoria Orzoł
  • Magda Popielarczyk
  • Karolina Rzepa
  • Dominika Sęk
  • Kamila Kupis
  • Natalia Jurga
  • Joanna Wysocka
  • Zuzia Stawnicza
  • Sylwia Giers

– drużyna dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych – opiekun M. Rogala

– dziewczęta biegały w składzie:

  • Wiktoria Orzoł
  • Agnieszka Kotowska
  • Zuzia Stawnicza
  • Natalia Sobocińska
  • Natalia Jurga
  • Zuzia Suchecka
  • Karolina Zaniewska
  • Dominika Sęk
  • Magda Popielarczyk
  • Sylwia Giers

– drużyna chłopców w halowej piłce nożnej – opiekun W. Woroncow, M. Baczewski

– reprezentacja zagrała w składzie:

  • Kamil Bednarczyk
  • Adam Głowacki
  • Damian Marcińczyk
  • Dominik Ambrzykowski
  • Kacper Gniazdowski
  • Adam Zyśk
  • Mateusz Perkowski