Trzy medale młodzieży w biegach przełajowych

Tradycyjnie już reprezentantki i reprezentanci naszej szkoły doskonale wypadli w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Złoty medal, pierwszy raz  w swojej sportowej karierze, po doskonałym biegu wywalczyła Karolina Golon.  Dwa brązowe medale zdobyli debiutanci w takich zawodach: Ola Gurniak i Darek Szczubełek. Awans do mistrzostw międzypowiatowych  uzyskali także: Maciek Erpszt –  IV miejsce, Kuba Kowalski – VI miejsce, Adrian Kaczyński – VII miejsce, Zuzia Domian – VIII miejsce, Kacper Gwara – XI miejsce i Dawid Maciałek – XII miejsce. W zawodach startowali również: Oliwia Łępicka, Natalia Gałenza, Maciek Wilkowski, Krystian Gaweł, Dawid Mielnicki i Mikołaj Baczewski. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom z naszej szkoły należą się wielkie gratulacje za bardzo ambitną postawę i wielką waleczność na trasach biegowych.   Mistrzostwa  zostały rozegrane na plaży miejskiej, 26 października. Zawody międzypowiatowe odbędą się wczesną wiosną 2020 roku.