Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, na którym oprócz uczniów, rodziców i pracowników szkoły gościliśmy również przewodniczącą Rady Rodziców p. Edytę Załęską, przewodniczącą Rady Osiedla Wojciechowice p. Magdalenę Mielnicką, wieloletniego dyrektora naszej szkoły w latach 1964-75 p. Bronisława Bacławskiego oraz proboszcza Parafii św. Wojciecha ks. Tomasza Zaczkiewicza. Zaproszeni goście wręczali wyróżnionym uczniom nagrody książkowe. Rada Rodziców i dyrektor szkoły p. Dariusz Bastek przyznali nagrodę dla Omnibusa Szkoły którą otrzymały: Natalia Jabłońska z klasy VIII a oraz Zuzanna Wargacka z klasy III b gim. Pani Marlena Hrycyna, przewodnicząca Zespołu Wychowawców wyróżniła Huberta Wróblewskiego, ucznia kl. III b gim. – najbardziej COOL-turalnego ucznia szkoły. Rada Osiedla Wojciechowice wręczyła nagrody dla najlepszych uczniów ostatnich klas w cyklu kształcenia. Podczas tej uroczystości pożegnaliśmy również wieloletniego nauczyciela naszej szkoły p. Marka Niziołka, który zakończył pracę w naszej szkole. Pan Marek swoją nauczycielską karierę w naszej „Czwóreczce” rozpoczął we wrześniu 1986 r. jako nauczyciel plastyki, później uczył techniki, a ostatnio fizyki i chemii. Wszyscy zaproszeni goście wraz z nauczycielami życzyli naszym uczniom bezpiecznych wakacji, a chór szkolny piosenkami wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój.