Wielobój atletyczny w SP4

W piątek, 20 września, odwiedzili naszą szkołę zawodnicy klubu UKS Atleta. Trener Jakub Borkowski opowiedział dzieciom o dyscyplinie, jaką jest podnoszenie ciężarów.  Zawodnicy UKS-u przygotowali dla naszych uczniów niespodziankę – Wielobój Atletyczny.  Chętni uczniowie z klas:  5,6,7 i 8 uczestniczyli w czterech konkurencjach sportowych: bieg wahadłowy, rzut piłką lekarską, siad z leżenia tyłem i rwanie sztangi na technikę. Rywalizacja do końca była bardzo zacięta. Wśród siódmoklasistek najlepsza okazała się Emilka Owczarska, drugie miejsce zajęła Karolina Golon, trzecie – Natalia Gałenza. Zwycięzcą w klasie VIII został  Dawid Mielnicki, drugie miejsce zajął Mikołaj Baczewski, a trzecie Dawid Maciałek. Zwycięzcy otrzymali z rąk trenera Borkowskiego pamiątkowe medale. Gratulujemy.