Wycieczka do Warszawy

Dnia 20 lutego uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjum udali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta na PGE Narodowym.  Wspaniałe miejsce, świetne lodowisko tylko sprzyjało doskonałej zabawie na łyżwach. Mimo że niektórzy łyżwy założyli pierwszy raz w życiu, radzili sobie rewelacyjnie.  Po udanych zakupach i pysznym posiłku uczniowie udali się do Teatru Roma na musical „Piloci”. Ta poruszająca historia o działaniach polskich pilotów podczas II wojny światowej zachwyciła wszystkich. Przepiękna scenografia, kostiumy, muzyka, efekty specjalne, animacje komputerowe, no i oczywiście zachwycający śpiew i taniec współgrało ze sobą w imponujący sposób. Musical wzruszał, rozbawiał, a przede wszystkim każdego oczarowywał. Po przedstawieniu można było wziąć udział w spotkaniu z aktorami odgrywającymi główne role i zdobyć autografy.