XX Samorządowa Gala Uczniowska

21 czerwca w  sali widowiskowej OCK uczniowie ostrołęckich szkół i placówek oświatowych otrzymali nagrody oraz wyróżnienia od prezydenta miasta. Uroczyste spotkanie odbyło się w ramach XX  Samorządowej Gali Uczniowskiej. Uczestnicy gali poznali uczniów wyróżnionych przez prezydenta za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017 w kilku kategoriach.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również nasi uczniowie.

Wybitne pozanaukowe osiągnięcia w obszarze sportu, kultury, działalności społecznej:

Wiktor Larent z kl. VI a, Małgorzata Śmiarowska z kl. II b GIM

Średnia ocen z całego cyklu nauczania w szkole: Wiktoria Fidura z kl. III a GIM

Najwyższa średnia ocen w klasyfikacji końcoworocznej w szkole:

Aleksandra Gurniak  z kl. V a, Zuzanna Wargacka z kl. I b GIM