XXI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Omnibus” dla uczniów klas trzecich

11 kwietnia 2018 r. odbyła się XXI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Omnibus” dla uczniów klas trzecich. Uczestniczyło w nim 11 uczniów z ostrołęckich i okolicznych szkół. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością wiedzy ogólnej.

Omnibusem tegorocznej edycji konkursu została uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 – Maja Mierzejewska, drugie miejsce zajął Antoni Antośkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 6, a trzecie – Aleksander Szczęsny ze Szkoły Podstawowej nr 10.

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Koziołek – SP1, Natasza Gadomska SP2, Kajetan Sienkiewicz – SP3, Jakub Kamiński – Sp5, Alan Wołosz – STO, Adam Laskowski – SP Łęg Przedmiejski, Nikola Pawłowska – SP Laskowiec, Antoni Kupis – SP Olszewo – Borki.

Wszystkim uczestnikom zmagań wręczono nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody zostały zakupione z funduszu przyznanego przez Prezydenta Miasta.

Organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie.