Z życzeniami u pensjonariuszy DPS „Wrzos”

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który sprawia, że „zwalniamy” i chcemy być razem. To czas, który skłania do refleksji i pomagania. Przedstawiciele naszej szkoły (ucz. kl. IV a, V c, VII b wraz z opiekunami) w dniu 18 grudnia udali się z wizytą do pensjonariuszy DPS „Wrzos”, by przynieść ze sobą troszkę radosnej, świątecznej atmosfery. Dzieci złożyły seniorom i pracownikom serdeczne życzenia od całej społeczności „Czwórki”. Wręczyły własnoręcznie wykonane kartki bożonarodzeniowe i smakowite pierniczki, upieczone przez uczniów klas ze spektrum autyzmu. Wizycie towarzyszyło wielkie wzruszenie, wzajemne życzenia i ogromna radość. Nie zabrakło wspólnie śpiewanych kolęd. Przepięknie ustrojone choinki, uśmiechy na twarzach dzieci i seniorów, piękne polskie kolędy, wprowadziły wszystkich w czas radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy pensjonariuszom oraz pracownikom DPS „Wrzos” za ciepłe przyjęcie. Mamy nadzieję, że niedługo znów się spotkamy.