Złoty medal najmłodszych lekkoatletek

Od kilkunastu lat reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły nie startowały w najciekawszej, najbardziej wszechstronnej i wymagającej dyscyplinie sportu w najmłodszej kategorii wiekowej, w czwórboju lekkoatletycznym. W skład czwórboju wchodzą dwa biegi na dystansie 60 i 600 metrów, skok w dal i rzut piłeczką palantową. W tym roku udało się przygotować do startu reprezentację dziewcząt z klasy VI a. Dziewczęta od wczesnej wiosny systematycznie pracowały, szczególnie nad poprawą techniki skoku w dal i  rzutu piłeczką palantową. Efekt treningów był znakomity. Reprezentacja naszej szkoły zdecydowanie wygrała w rywalizacji miejskiej, a także nie ustępowała, a nie jednokrotnie pokazywała swoją wyższość nad bardziej doświadczonymi w startach rywalkami ze szkół z powiatu ostrołęckiego. Karolina Golon została najlepszą zawodniczką zawodów, zdobywając największą liczbę punktów w czterech konkurencjach.  Zawody zostały rozegrane 11 maja na stadionie w Kadzidle. Wielkie gratulacje.

Dziewczęta startowały w składzie:

  • Karolina Golon
  • Emilka Owczarska
  • Natalia Karpińska
  • Oliwia Łępicka
  • Natalia Gałenza
  • Emilka Bloch